www.minservis.cz :: Profil (22.06.2024 - 15:29)

NAJDĚTE OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ TISKU I PRO VAŠI FIRMU! TEL.: 387 422 006
 

Profil

Od svého založení si firma MIN-servis vybudovala silnou pozici na trhu, kterou neustále posiluje. Firma MIN-servis působí především v Jihočeském kraji, sídlí ve vlastním domě blízko centra Českých Budějovic s vlastními skladovacími prostory, dílnou pro dílenské opravy, předváděcí místností a kancelářskými prostory pro administrativu. Dopravní obslužnost je zajištěna vlastním vozovým parkem, včetně dodávkového automobilu. Postupným rozšiřováním servisu dnes tuto činnost zajišťuje tým zkušených techniků pravidelně školených a certifikovaných na nové modely strojů. O stávající zákazníky a nové kontakty se taktéž stará obchodní oddělení.

Mezi naše zákazníky patří významné výrobní a obchodní společnosti, státní správa a instituce. Zajišťujeme servis a dodávky spotřebních materiálů na několik set strojů, mnoho strojů máme umístěny formou pronájmu a u velké části zajišťujeme servis formou servisních smluv.

Počtem dodaných a servisovaných strojů patří MIN-servis, spol. s r. o. mezi přední firmy zabývající se prodejem a servisem kancelářské techniky v regionu.

Jsme největším partnerem firmy Konica Minolta v Jihočeském kraji a jedním z největších v České republice se statutem ELITE PARTNER a SERVISNÍ PARTNER Konica Minolta , s autorizovaným záručním a pozáručním servisem. Nabízíme každému z našich zákazníků individuální přístup, pružnost při řešení nestandardních požadavků, zázemí silné a spolehlivé společnosti. Dokážeme navrhnout a realizovat řešení tiskových služeb a následně zajistit jeho bezproblémové fungování. Dokumenty a jejich zpracování od skenování, barevný či černobílý tisk po skartaci jsou naše parketa.

Naše specializace zůstává především v oblasti dokumentů - jejich výroba (tiskárny, skenery), úprava (OCR, třídění, vazba, sešití, laminace), rozmnožení (kopírovací stroje), distribuce a skladování (faxy, elektronický oběh, DMS), likvidace (startovací stroje). 

Všeobecně z historie

Společnost MIN-servis, spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Předmětem činnosti byl servis kopírovacích strojů Minolta a dalších výrobců kopírovacích strojů - např. Canon, Sharp, Kyocera Mita. S rozvojem poskytovaných služeb začal MIN-servis dodávat spotřební materiály pro servisované stroje a s potřebou obměny starých zařízení také s prodejem nových strojů především značky Konica Minolta. Pouhý prodej strojů a spotřebního materiálu byl dávno překonán, MIN-servis již mnoho let nabízí zajištění provozu strojů formou Servisních a materiálových smluv a pronájem strojů.

 
 
KDE NÁS NAJDETE MIN-servis, spol. s r.o. Skuherského 65 370 01 České Budějovice obchod@minservis.cz Telefon / fax +420 387 422 006 +420 387 319 082